TRÁVA

Smaltované nádobí od Srbského výrobce METALAC.

Odolné proti vysokým teplotám, opotřebovaní a poškrabání. Jednoduše se čistí a udržuje. Je levné a zcela zdravotně nezávadné. To charakterizuje smaltované nádobí osvědčené značky Metalac. Ať už jde o smaltované hrnce, rendlíky, hrnky či konvice, vše je vyrobeno ze speciálních ocelových plechů o síle 0,5 do 2,5 mm.

Smaltování se provádí nanášením smaltovaného-skleněného nátěru (povrchu) v několika vrstvách podle přísně kontrolovaného technologického postupu při natíraní a pečení o teplotě od 820 °C.

Nádobí smalt je vhodné pro všechny úpravy jídla a dá se s ním vařit na všech sporácích, včetně indukční desky. Nejnovější průzkumy potvrdily jeho absolutní hygienickou nezávadnost.

Smaltovaný nátěr má hladký neproměnlivý povrch nepórovitého roztaveného skla, který nedovoluje, aby se na něm udržovaly bakterie a umožňuje jednoduché čištění. Jestli je čištění pravidelné a korektní, smaltované nádobí si udrží po dlouhou dobu lesk a barvu.

Je odolné na kyseliny, které se objevují během přípravy jídla, usazování mikroorganizmů, čímž nezpůsobuje alergické reakce, kvůli čemuž se jeho zdravotní nezávadnost především zdůrazňuje. 

Filtr zboží

Cena:

od
do
Řadit dle: